Connect with us

Magazin

Yalçın ve Can Ailelerinin mutlu günü

Published

on

Gazeteci – Yazar Fikret Yalçın’ın kızı Yaren Yalçın, Can Ailesinin oğlu Yalçın Can ile hayatını birleştirdi. Mersin’in sıcak ve samimi atmosferinde gerçekleşen bu özel tören, pek çok seçkin davetliyi bir araya getirdi.

Mersin İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı A. Vahap Şehitoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Uğur Özgür ile Mustafa İnsan da bu mutlu günlerinde çifti yalnız bırakmadı. Başkan Şehitoğlu, yeni çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, genç çiftin bu mutlu gününde yanlarında olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti.

Kır düğünü olarak organize edilen etkinlikte, doğanın huzur verici atmosferinde davetliler keyifli anlar yaşadı. Renkli ışıklar, canlı müzik ve zarif süslemeler eşliğinde gerçekleşen düğün, misafirlere unutulmaz bir gece sundu. Dans pisti hiçbir zaman boş kalmadı, misafirler doyasıya eğlendi ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar coşku dolu anlar yaşandı.

Continue Reading

Magazin

Abdulsamet Gödeoğlu’nun Yeni Yaşını Kutlarız!

Published

on

 

Abdülsamet Gödeoğlu, 10 Aralık 1998 senesinde Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi.

Başarılı bir öğrencilik serüveni geçiren Gödeoğlu, üniversite sınavında mezuna kalıp yurtdışına çıkarak Mimarlık okuma kararı aldı.

Uluslarası üniversitede okurken kendini o an bulunduğu konuma ait hissedemeyerek hayallerinin peşinden gitmek istedi ve önceden beri dilediği yer olan Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümüne yönelerek kusursuz bir başarı elde etti.

Birçok röportaj verdi, birçok yer gezdi ve “hayata iz bırakmak, örnek alınmak, çalışkan olmak, insan çözebilmek, sinema sektörüne silinmez bir imza atmak” mottolarından da asla vazgeçmedi.

Bugün yeni yaşına girecek olan Abdülsamet Gödeoğlu’na sevdikleriyle beraber sağlıklı, huzurlu ve başarılarıyla halkını gururlandırmaya devam edeceği, en önemlisi de kendisi olmaktan çekinen nice yürek için cesaret kaynağı olacağı uzun seneler diliyoruz!

Continue Reading

Magazin

Musa Erten yeni şarkısı “Ararsam Açma” ile tüm dijital platformlarda yayında

Published

on

Musa Erten, Müzik ile genç yaşlarda tanıştı ve Gitar çalmaya başlayarak sesini ve müziğe olan tutkusunu genç yaşlarda keşfetti ve ilerleyen dönemde çeşitli mekanlarda sahne almaya başladı. 2014 yılında O ses Türkiye Yarışmasına katıldı ve Murat Boz ile çalıştı. Uzun yıllar Aydın’ın Kuşadası ilçesinde sahne hayatına devam eden Musa Erten Aynı zamanda Söz yazarı ve Bestecidir. Kısa bir aradan sonra kendisine ait şarkılarını dijital platformlarda çıkarmaya başladı.

Şu sıralar vaktininin çoğunu işin mutfağında yeni eserler üretmeye ayırmış durumda. İnanırsam isimli single çalışmasından sonra şimdi yeni şarkısı Ararsam Açma ile müzik severlere merhaba dedi. Söz, Müzik, Aranjör koltuğunda sadece kendisi yer alıyor. 10 parmağında 10 marifet olan yakışıklı sanatçı Musa Erten yepyeni şarkılarını sevenleriyle paylaşmaya devam ediyor.

Continue Reading

Magazin

Merve Mermer Dünya Şampiyonluğuna Gidiyor

Published

on

İş dünyası ve cemiyet hayatının ünlü ismi Mimar Merve Mermer, Çırağan otelinde yaptığı Brides Project organizasyonuyla gerçekleşen Baby shower partisiyle uzun süre konuşuldu.

Dünyaya gelecek oğlunun adını Aslan koyacağını ifade eden Merve Mermer, verdiği partiyle herkese Aslan gelmeden sesi geldi dedirtti. Mimar olarak birçok projeyede imza eden Merve Mermer, uzun süredir başarıyla devam ettiği yarış pistlerinden de kopmuyor. Yaptığı işler yanında milli rallicimiz olarak gururumuz olan Merve Mermer, yapılacak olan dünya ralli yarışmasına davet edildi.

WRC Promoter Genel Müdürü Jona Siebel, Türkiye’den Merve Mermer’in Dünya şampiyonasında pistte olacağını açıkladı. Ralli Dünya şampiyonasının 2024 yılında açılışının yine Monte Carlo’da 25-28 Ocak tarihinde olacak, ancak bu kez Monte Carlo limanı yerine Gap şehrinde yapılacağını belirtti. Milli rallicimiz Merve Mermer “O tarihlerde oğlumu dünyaya getirmiş olacağım, onun güzel duyguları, moral motivasyonuyla ülkeme Dünya şampiyonluğunu getireceğim” dedi.

 

 

Continue Reading

Çok Okunan