Connect with us

Magazin

Ünlü Estetik Doktoru Özge Aydın Kaptalığını yaptığı Tekne ile Akdenizi Fethetti.

Published

on

Lip queen lakabıyla bilinen Medikal estetik hekimi Dr Özge Aydın bu kez kaptan kimliği ile Akdeniz’de boydan boya iz bıraktı. Çok yakın dostları ve ailesiyle birlikte kaptan olarak katıldığı Yelkenli Yatçılığın organize ettiği, tekne transferinde çok keyifli ve heyecanlı anlara tanıklık etti.

Fransa’nın kuzeyi La Rochelle den başlayan Rapsody in Blue adlı 4.6 Bali tekne transferine İspanya’nın Malaga şehrinden katılan Dr Özge Aydın: ‘ Malaga ile başlamak benim için çok anlamlıydı. Çünkü bizim ilk teknemizin adı Malagena ismini bu şehirden almıştı. O bizim ilk göz ağrımızdı ve yelkenli yarışlarında bize dereceler kazandırmıştı. Bu vesile ile onu yeniden anmış olduk. Malaga ‘da iken rastladığımız festivalde, aslında ne kadar farklı memleketlerden de olsak Akdenizlilerin birbirlerine benzeyen o sıcaklıklarını hissettim. Farklı insanlar, farklı ama bazen birbirini andıran kültürler, yemekler, yolculuğumuzda bize eşlik eden yunuslar ve balinalar, gördüğümüz harika manzaralar, sanat ofisleri, ve en önemlisi çok değerli denizci dostlarımla çok kıymetli anılar yarattı.’ dedi. Medikal estetik alanındaki uygulamalarındaki başarılı ve özenli dokunuşları yanında kaptanlığı ile de boy gösteren Dr Özge Aydın : ‘ Kaptanlığım da aslında doktorluğum kadar uzun soluklu, yaklaşık 30 yıl. Bu iki alanda çok büyük keyif alıyorum. Medikal estetik alanındaki uygulamalarımda, özellikle dudaklardaki doğal ve dokuya saygılı dokunuşlarımla ortaya çıkan etki ile bir doktor olarak çok keyif alıyorum.

Bu bir sanat benim için ve mutluluk kaynağım. İnsanları mutlu etmek, güzel ve sağlıklı bir yaşam için planlar yapmak ve adım adım bunları gerçekleştirmek Bu süreci onlarla birlikte yönetmek , eşlik etmek ve sonucunda gurur duyacağımız bir sonuca ulaşmak… Dokuya ,insana saygı ve emek gerektiren bu konuda tecrübe de gerçekten çok önemli..’ Malaga, Alicante, Mallorca , İbiza , Calgiari Sardunya, Palermo Sicilya ve Rodos üzerinden Türkiye’ye dönen Medikal estetik hekimi Dr Özge Aydın : ‘En güzeli ve heyecan verici olan aslında güzel ülkeme dönmekti.’ dedi… Akdenizde bir Lip queen rüzgarı esti…

Magazin

Abdulsamet Gödeoğlu’nun Yeni Yaşını Kutlarız!

Published

on

 

Abdülsamet Gödeoğlu, 10 Aralık 1998 senesinde Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi.

Başarılı bir öğrencilik serüveni geçiren Gödeoğlu, üniversite sınavında mezuna kalıp yurtdışına çıkarak Mimarlık okuma kararı aldı.

Uluslarası üniversitede okurken kendini o an bulunduğu konuma ait hissedemeyerek hayallerinin peşinden gitmek istedi ve önceden beri dilediği yer olan Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümüne yönelerek kusursuz bir başarı elde etti.

Birçok röportaj verdi, birçok yer gezdi ve “hayata iz bırakmak, örnek alınmak, çalışkan olmak, insan çözebilmek, sinema sektörüne silinmez bir imza atmak” mottolarından da asla vazgeçmedi.

Bugün yeni yaşına girecek olan Abdülsamet Gödeoğlu’na sevdikleriyle beraber sağlıklı, huzurlu ve başarılarıyla halkını gururlandırmaya devam edeceği, en önemlisi de kendisi olmaktan çekinen nice yürek için cesaret kaynağı olacağı uzun seneler diliyoruz!

Continue Reading

Magazin

Musa Erten yeni şarkısı “Ararsam Açma” ile tüm dijital platformlarda yayında

Published

on

Musa Erten, Müzik ile genç yaşlarda tanıştı ve Gitar çalmaya başlayarak sesini ve müziğe olan tutkusunu genç yaşlarda keşfetti ve ilerleyen dönemde çeşitli mekanlarda sahne almaya başladı. 2014 yılında O ses Türkiye Yarışmasına katıldı ve Murat Boz ile çalıştı. Uzun yıllar Aydın’ın Kuşadası ilçesinde sahne hayatına devam eden Musa Erten Aynı zamanda Söz yazarı ve Bestecidir. Kısa bir aradan sonra kendisine ait şarkılarını dijital platformlarda çıkarmaya başladı.

Şu sıralar vaktininin çoğunu işin mutfağında yeni eserler üretmeye ayırmış durumda. İnanırsam isimli single çalışmasından sonra şimdi yeni şarkısı Ararsam Açma ile müzik severlere merhaba dedi. Söz, Müzik, Aranjör koltuğunda sadece kendisi yer alıyor. 10 parmağında 10 marifet olan yakışıklı sanatçı Musa Erten yepyeni şarkılarını sevenleriyle paylaşmaya devam ediyor.

Continue Reading

Magazin

Merve Mermer Dünya Şampiyonluğuna Gidiyor

Published

on

İş dünyası ve cemiyet hayatının ünlü ismi Mimar Merve Mermer, Çırağan otelinde yaptığı Brides Project organizasyonuyla gerçekleşen Baby shower partisiyle uzun süre konuşuldu.

Dünyaya gelecek oğlunun adını Aslan koyacağını ifade eden Merve Mermer, verdiği partiyle herkese Aslan gelmeden sesi geldi dedirtti. Mimar olarak birçok projeyede imza eden Merve Mermer, uzun süredir başarıyla devam ettiği yarış pistlerinden de kopmuyor. Yaptığı işler yanında milli rallicimiz olarak gururumuz olan Merve Mermer, yapılacak olan dünya ralli yarışmasına davet edildi.

WRC Promoter Genel Müdürü Jona Siebel, Türkiye’den Merve Mermer’in Dünya şampiyonasında pistte olacağını açıkladı. Ralli Dünya şampiyonasının 2024 yılında açılışının yine Monte Carlo’da 25-28 Ocak tarihinde olacak, ancak bu kez Monte Carlo limanı yerine Gap şehrinde yapılacağını belirtti. Milli rallicimiz Merve Mermer “O tarihlerde oğlumu dünyaya getirmiş olacağım, onun güzel duyguları, moral motivasyonuyla ülkeme Dünya şampiyonluğunu getireceğim” dedi.

 

 

Continue Reading

Çok Okunan